Víno Hruška s.r.o.

Sídlí v obci Blatnička, ve vinařské podoblasti Slovácké. Z tohoto vinařství nabízíme kvalitní odrůdově charakteristická vína. V naší nabídce je například Ryzlink vlašský, Sylvánské zelené, Dornfelder, Rulandské modré rosé, Zweigeltrebe a Frankovka. V nabídce Víno Hruška s.r.o. je i víno z integrované (ekologické) produkce hroznů.

Vinselekt Michlovský

Založení tohoto vinařství předcházela více než třicetiletá cesta vinařského guru Doc. Ing. Miloše Michlovského, DrSc profesionálním vinařským světem. Vinařství obhospodařuje 125 ha vlastních vinic ve velkopavlovické a mikulovské podoblasti. Dokonale polohované vinice umožňují produkovat krásná vína a co říká sám vinařský guru: „Velice důležité je dát vínu volnost, co nejméně se mu plést do cesty a nechat co nejvíce prostoru pro terroir s danou odrůdou a to vše s co nejmenším použitím SO2.

Vinařství Konečný

Rodinné vinařství KONEČNÝ obhospodařuje 4ha vlastních vinic. Díky odbornému řezu, nízké zátěži keřů, precizním zeleným a dalším pracem vyrábí vysoce kvalitní přívlastková a speciální vína, která jsou velmi úspěšná a sbírají ty nejlepší ocenění.

Vinařství Omasta

Rodinné vinařství Omasta z Horních Bojanovic nabízí přívlastková a ročníková vína mnoha odrůd velkopavlovické, slovacké a mikulovské podoblasti. Díky dlouholeté spolupráci s ověřenými dodavateli u nich najdeme širokou nabídku kvalitních vín mnoha odrůd. V posledních letech se také věnují starším odrůdám jako je Neuburské, či Hibernal

Vinařství Šalša

Vinařství, které navazuje na dlouholeté rodinné vinařství tradice, hospodaří na 16ha vlastních vinic ve Slovacké oblasti. Vinařství se zaměřuje na výrobu přívlastkových vín.

Santa Alicia

Naše vinotéka nabízí i vína z chilských vinic špičkové úrovně. Pokud chcete kvalitní vína, nemusíte jezdit až do Chile, naše adresa je Rybova 1904/23, Hradec Králové. Z chilských vín nabízíme například sauvignon a chardonnay.
logo-header

Vinařství Hradil

Je malé rodinné vinařství - Víno HRADIL Čejkovice nacházející se ve Velkopavlovické vinařské podoblasti v Čejkovicích u Hodonína, ve třetí největší vinařské obci na Moravě.
tn_1484609713-B-V-Babicek-Vacenovsky-Logo-00

Vinařství B/V

Cílem vinařství je produkce vysoce kvalitních přívlastkových vín z hroznů, vypěstovaných na historicky vyhlášených vinicích s výbornou polohou, která jim dává možnost propůjčit jejich jedinečnost a neopakovatelnost. Při postupech výroby vína jsou respektovány současné trendy i historické zkušenosti předků a použává se moderní vinařská technologie. I za krátkou dobu existence vinařství, jsou vína vysoce oceňována na domácích i mezinárodních konkurzech vín. Jako jedni z mála vyrábějí také oranžové víno.
logo_rvk_maintenance

Rodinné vinařství KOŠUT

Rodinné vinařství KOŠUT je moderním nositelem tradic. Působí na jihu Moravy ve vinařské podoblasti Slovácké v regionu Podluží, kde vyrábí víno a pěstuje révu vinnou na šestnácti hektarech vlastních vinic ve vinařských obcích Moravská Nová Ves a Prušánky se starou vinohradnickou horou Nechory.